Keresés

 info@rugbyclub.hu

NTAK adatszolgáltatási azonosító: EDXSL17X
NTAK regisztrációs szám: KO19020680
VIZA rendszer

Aktuális álláslehetőség

Aktuális álláslehetőségek a Rugby Clubban!

1.  Önállóan dolgozni tudó munkatársat keresünk a következő munkakörökre:

• Pultos,felszolgáló

Beugrós és 1 fix.

(tapasztalat előny,de nem feltétel)

• Szakács (Beugrós ) tapasztalattal rendelkező!

• konyhai kisegítő (beugrós) tapasztalattal rendelkező!

Ha önmagadra és környezetedre is igényes vagy,könnyen tanulsz és tisztességesen eltudod végezni a rádbízott feladatot akkor TÉGED keresünk.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az:

Kérlek facebook üzeneteket ne küldjetek!

2.  AZ ESZTERGOMI RÖGBI KFT. SZÁLLÓVEZETŐI MUNKAKÖRBE KERES MUNKATÁRSAT, A RUGBY CLUB HOSTEL LÉTESÍTMÉNY VEZETÉSÉRE.

Az Esztergomi Rögbi Kft szállóvezetői munkakörbe keres munkatársat a RUGBY CLUB HOSTEL (Esztergom, Prímás sziget) létesítmény vezetésére.

Elvárások:

- kereskedelmi/vendéglátó szakmai végzettség,

- min. 5 éves szállodai/vendéglátó gyakorlat és min. 2 éves üzletvezetői gyakorlat,

- legalább egy idegen nyelv (német, angol előny) tárgyalóképes használata,

kiemelkedő kommunikációs és szervezőkészség, büntetlen előélet

Előny:

- határozott, dinamikus fellépés, lényeglátás és eredményorientált személyiség,

- referenciával igazolt szálloda/panzió működtetési tapasztalat,

- rendezvényszervezői jártasság.

Amit biztosítunk:

- versenyképes fizetés

- napi ingyenes ebéd étkezés

- továbbképzési lehetőségek

- szükség esetén szállás biztosítása a hostel szobában

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal e-mailben lehet!